HERHANGİ BİR SORUNUZ VARSA? BURAYI TIKLAYIN

Haberler

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun yok edilmesi, akabinde barış koridoru oluşturularak, bölgemize huzur ve barış getirilmesi açısından başlatılan Barış Pınarı Harekatını yakından takip ediyoruz. Teröre karşı başlatılan bu operasyonlar, ülkemizin bekası açısından son derece önemlidir. Allah, Barış Pınarı Harekatı’nda görev alan şanlı ordumuzun mensuplarını korusun, muzaffer eylesin inşallah.
Eğitimde Çalışanlar Birliği Sendikası olarak terörün her türlüsüne karşıyız. Terörle mücadele kapsamında atılacak her adımı desteklemek bizim için milli bir sorumluluktur. Ülkemize ve milletimize yönelik oynanan oyunların bozulması, bölgeye barış, huzur ve güvenin getirilmesini hedefleyen Barış Pınarı Harekâtı’nın başarıyla sonuçlanmasını diliyoruz. Gün bir olma, birlik olma günüdür. Harekâtın sadece ülkemizin güvenliği için değil, bölge ve dünya barışına da önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Kahraman Mehmetçiğimizin başlattığı Barış Pınarı Harekâtı’nı sonuna kadar destekliyoruz. Eğitimde-Birlik-SEN ailesi olarak, dualarımızla ve tüm kalbimizle devletimizin ve askerimizin yanındayız. Rabbim bu kutlu yolda ordumuzu muzaffer kılsın, ayaklarına taş değdirmesin inşallah. Ülkemizin tüm fertlerince bilinmesini isteriz ki bizlere verilecek her türlü görevde yönetim kurulumuz ve değerli üyelerimiz ile birlikte dün olduğu gibi bugünde devletimizin ve ordumuzun sonuna kadar yanında olacağız.

Tüm Türkiye’nin tek yürek olarak destek verdiği ve şu ana pek çok sayıda teröristin etkisiz hale getirildiği operasyon kapsamında hiçbir can kaybımızın olmaması en büyük temennimizdir. Gelen her şehit haberiyle her ne kadar acımız katlanarak artsa da; şehit olan askerlerimizin ülkenin kalbindeki en derin yere gömüleceğinden şüphemiz yoktur ve tüzüğümüzde de açıkça ifade ettiğimiz gibi onların emanetleri bizim en kutsalımız olacaktır. Kahraman askerlerimizin zaferle ve en az kayıpla yurda döneceklerine olan sonsuz inancımızla; operasyonda hayatını kaybeden askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

Saygılarımızla.

 

 

Eğitimde-Birlik-SEN

   Yönetim Kurulu

© Copyright 2020 Eğitimde-Birlik-Sen. Tüm hakları saklıdır.

Search